Autor Wątek: Stopniowany gryf, czy guziki na blacie - co jest lepsze?  (Przeczytany 6250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MATS 13

  • *
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: Międzyrzec Podlaski
Co jest lepsze?

Offline guralband

  • VIP Złota Rączka
  • *****
  • Wiadomości: 1258
  • Skąd: lubuskie
Odp: Stopniowany gryf, czy guziki na blacie - co jest lepsze?
« Odpowiedź #1, 25 sie 2015, 07:05 »
Chyba kwestia gustu. ale... na blacie nie złamiesz nigdy guzika, glissando zrobisz jak książka patrzy ale guziki wchodzą w blat i jak ktoś ma grube paluchy to możesz ich nie wcisnąć "do końca" i mogą nie otwierać się do końca dekawki. Przy gryfie stopniowanym guzik jest cały odkryty, dodatkowo ma od spodu filc jako odbojnik jak byś za mocno przycisnął i żeby guziki nie "klapały", jak ktoś gra "fizycznie" przy glisie (ale nie tylko) może uszkodzić guzik(guziki) ale nie przeszkadzają Ci grube paluchy. Lepiej przed kupnem sprawdź który gryf Ci odpowiada.

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to