Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Gimnastyka palców
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Gimnastyka palców (Przeczytany 10413 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
klawiszowiec31
Wiadomości: 140
Skąd: Wielkopolska
Gimnastyka palców
« 10 lis 2015, 21:22 »
https://www.youtube.com/watch?v=bTptqn9U6fU
Ja staram się ćwiczyć utwory godzinkę dziennie bo niestety brakuję czasu na dłużej ale np oglądając wieczorek jakiś film to wyrobiłem sobie nawyk podrygiwania palcami jak mi sie przypomni
Zapisane
Murathan
VIP
Wiadomości: 627
Skąd: Ankara - TURCJA
Odp: Gimnastyka palców
«
Odpowiedź #1
, 10 lis 2015, 21:59 »
Wiedziałem, że pianiści są szaleni.
Zapisane
Lajkonix
Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
Wiadomości: 2395
Odp: Gimnastyka palców
«
Odpowiedź #2
, 11 lis 2015, 00:11 »
To są ćwiczenia na artretyzm i podagrę, a nie na akordeon.
Zapisane
dzidek1965
VIP
Wiadomości: 552
Odp: Gimnastyka palców
«
Odpowiedź #3
, 11 lis 2015, 12:55 »
Pianiści ćwiczą po 12 godzin na dzień.
Zapisane
twardziel
Wiadomości: 497
Skąd: mazowieckie
Odp: Gimnastyka palców
«
Odpowiedź #4
, 11 lis 2015, 13:57 »
Mają zdrowie...to ciężka praca
Zapisane
frantek
VIP
Wiadomości: 434
Skąd: Kraków
Odp: Gimnastyka palców
«
Odpowiedź #5
, 11 lis 2015, 14:22 »
Jak my byśmy wymiatali na akordeonach ćwicząc choćby 1/4 z tego ...
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Gimnastyka palców