Autor Wątek: Gimnastyka palców  (Przeczytany 10413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klawiszowiec31

  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Skąd: Wielkopolska
Gimnastyka palców
« 10 lis 2015, 21:22 »
https://www.youtube.com/watch?v=bTptqn9U6fU
Ja staram się ćwiczyć utwory godzinkę dziennie bo niestety brakuję czasu na dłużej ale np oglądając wieczorek jakiś film to wyrobiłem sobie nawyk podrygiwania palcami jak mi sie przypomni [toast]

Offline Murathan

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 627
    • Akordeon YouTube
  • Skąd: Ankara - TURCJA
Odp: Gimnastyka palców
« Odpowiedź #1, 10 lis 2015, 21:59 »
Wiedziałem, że pianiści są szaleni.  ;D ;D ;D ;D

Offline Lajkonix

  • Konto usunięte z uwagi na naruszenia regulaminu
  • *
  • Wiadomości: 2395
Odp: Gimnastyka palców
« Odpowiedź #2, 11 lis 2015, 00:11 »
To są ćwiczenia na artretyzm i podagrę, a nie na akordeon. :)  [toast]

Offline dzidek1965

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 552
Odp: Gimnastyka palców
« Odpowiedź #3, 11 lis 2015, 12:55 »
Pianiści ćwiczą po 12 godzin na dzień.

Offline twardziel

  • ****
  • Wiadomości: 497
  • Skąd: mazowieckie
Odp: Gimnastyka palców
« Odpowiedź #4, 11 lis 2015, 13:57 »
Mają zdrowie...to ciężka praca

Offline frantek

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 434
  • Skąd: Kraków
Odp: Gimnastyka palców
« Odpowiedź #5, 11 lis 2015, 14:22 »
Jak my byśmy wymiatali na akordeonach ćwicząc choćby 1/4 z tego ...

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to