Autor Wątek: Melodia grana sekstami  (Przeczytany 8711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline c3n

  • *
  • Wiadomości: 43
Melodia grana sekstami
« 06 sie 2014, 19:58 »
Jeżeli gracie jakiś fragment melodii równoległymi sekstami. To których palców używacie?

Offline dominikglk

  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Skąd: Kraków,Wieliczka
Odp: Melodia grana sekstami
« Odpowiedź #1, 19 paź 2014, 20:37 »
1 lub 4 albo 5 palec :D Pozdrawiam !

Offline map

  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Melodia grana sekstami
« Odpowiedź #2, 13 lis 2014, 10:26 »
1 lub 4 albo 5 palec :D Pozdrawiam !

A gdzie inne palce? :) Oprócz 1+4 i 1+5 można też 1+3, 1+2, 2+5. Pierwszy z każdym innym i drugi z piątym.

Offline dominikglk

  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Skąd: Kraków,Wieliczka
Odp: Melodia grana sekstami
« Odpowiedź #3, 13 lis 2014, 17:01 »
ja napisałem tak jak mi się dobrze gra seksty.pozdrawiam!:D

Offline Marcin P.

  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Skąd: łódzkie
Odp: Melodia grana sekstami
« Odpowiedź #4, 27 cze 2015, 14:42 »
1 i 4,5

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to