Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Melodia grana sekstami
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Melodia grana sekstami (Przeczytany 8711 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
c3n
Wiadomości: 43
Melodia grana sekstami
« 06 sie 2014, 19:58 »
Jeżeli gracie jakiś fragment melodii równoległymi sekstami. To których palców używacie?
Zapisane
dominikglk
Wiadomości: 317
Skąd: Kraków,Wieliczka
Odp: Melodia grana sekstami
«
Odpowiedź #1
, 19 paź 2014, 20:37 »
1 lub 4 albo 5 palec
Pozdrawiam !
Zapisane
map
Wiadomości: 24
Odp: Melodia grana sekstami
«
Odpowiedź #2
, 13 lis 2014, 10:26 »
Cytat: dominikglk w 19 paź 2014, 20:37
1 lub 4 albo 5 palec
Pozdrawiam !
A gdzie inne palce?
Oprócz 1+4 i 1+5 można też 1+3, 1+2, 2+5. Pierwszy z każdym innym i drugi z piątym.
Zapisane
dominikglk
Wiadomości: 317
Skąd: Kraków,Wieliczka
Odp: Melodia grana sekstami
«
Odpowiedź #3
, 13 lis 2014, 17:01 »
ja napisałem tak jak mi się dobrze gra seksty.pozdrawiam!:D
Zapisane
Marcin P.
Wiadomości: 108
Skąd: łódzkie
Odp: Melodia grana sekstami
«
Odpowiedź #4
, 27 cze 2015, 14:42 »
1 i 4,5
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Melodia grana sekstami