Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Vibrato klawiaturą?
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Vibrato klawiaturą? (Przeczytany 5817 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Halik
Wiadomości: 2
Vibrato klawiaturą?
« 12 mar 2015, 18:46 »
Widziałem filmik na którym akordeonista robił coś w stylu vibrato prawą ręką tzn. grał jakby drżącą ręką na klawiszach. Czy jest taka technika gry?
Zapisane
Jurek_klodzko1
VIP
Wiadomości: 4454
Skąd: Wielisławskie Czworaki
Odp: Vibrato klawiaturą?
«
Odpowiedź #1
, 12 mar 2015, 20:55 »
Sposoby wydobycia dźwięków i artykulacji w grze na akordeonie:
1. miechowy - technika poruszania miechem
2. palcowy sposób w jaki naciska się klawisze lub guziki
3. miechowo-palcowy
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Nauka
»
Akordeon Klawiszowy
»
Vibrato klawiaturą?