0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cytat: husarz.mj w 03 paź 2014, 21:31Z kolei mnie zainspirowała do tego twórczość MozilaNo właśnie... jeszcze jak uczyłam się grać na keyboardzie to też muzyka Mozila mi się spodobała, co też było motywacją do tego, by się nauczyć grać na akordeonie, zwłaszcza jak mój brat grał "Maszynkę do świerkania" cholernie mi się to podobało.A teraz jestem w ogóle fanką Czesława i aktualnie czytam jego książkę, a 5 listopada jadę na jego koncert :3
Z kolei mnie zainspirowała do tego twórczość Mozila
Czesio w każdym kawałku ma jakiś fajny fragment