Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Forum Akordeonowe
»
Nagrania i filmiki akordeonowe
»
Zielono mi - muz. Jan Ptaszyn Wróblewski
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Zielono mi - muz. Jan Ptaszyn Wróblewski (Przeczytany 165 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pedros
VIP
Wiadomości: 1362
Skąd: Kujawy
Zielono mi - muz. Jan Ptaszyn Wróblewski
« 18 maj 2026, 08:21 »
Utwór dość znany i charakterystyczny. Raczej nie wykonywany do tej pory na akordeonie zbyt często.
Sprobowałem przygotować podkład muzyczny i zaaranżować utwór na własne potrzeby i wyszło to tak:
"Zielono mi"- akordeon
https://youtu.be/zOsnTFqAPuI
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Forum Akordeonowe
»
Nagrania i filmiki akordeonowe
»
Zielono mi - muz. Jan Ptaszyn Wróblewski