Autor Wątek: Zielono mi - muz. Jan Ptaszyn Wróblewski  (Przeczytany 165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pedros

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1362
    • Mój kanał na YT
  • Skąd: Kujawy
Utwór dość znany i charakterystyczny. Raczej nie wykonywany do tej pory na akordeonie zbyt często.
Sprobowałem przygotować podkład muzyczny i zaaranżować utwór na własne potrzeby i wyszło to tak:

"Zielono mi"- akordeon
https://youtu.be/zOsnTFqAPuI

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to