Autor Wątek: Remont Barcarole - dorobienie brakującej galeryjki i klawiszy  (Przeczytany 12001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szkodnicus

• 23.04.1977 - 01.05.2017, VIP Złota Rączka
2 dni roboty. Przelacznik byl bardzo zmiszczony. Ma dwie glosnice, przesuwajac w prawo lub lewo, wlacz sie 2 lub jeden register. W sumie wyszedl ok. Strój bulwarowy czyli bardziej rozjechany dolem. Klawisze zrobione, nic nie haczy. Musialem go troche zozegrac pare glosow mial pozaklejane.

http://i.imgur.com/Cxmu4vn.jpg
Remont Barcarole - dorobienie brakującej galeryjki i klawiszy

http://i.imgur.com/j8yboq2.jpg

http://i.imgur.com/zUqU2OQ.jpg
« Ostatnia zmiana: 26 lis 2015, 21:48 wysłana przez szkodnicus »

Offline Marcel

• Administrator
szkodnicus, jeżeli mam być szczery, to nie podobają mi się te literki, które naklejasz na akordeony. Nie wiem jak u Ciebie na wyspach, ale w Polsce takie literki są sprzedawane w sklepach motoryzacyjnych. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje.

Offline szkodnicus

no tak, ale niby jak inaczej to zrobic, nie bylo napisu, poza made in germany. Jesli bym mial oryginalne napisy, to by chetnie pozakladal. Niestety nie mam do takowych dostepu. Z resza gril tez nie jest oryginalny, pochodzi od wloskiego firotti, troche musial sie nameczyc by go dopasowac. Mechanizm byl praktycznie zniszczony, wiec w  pewym  stopniu, moj jest unikat.

Offline Marcel

• Administrator
Galeryjkę fajne udało Ci się dopasować :) Jeżeli chodzi o mnie, to wolałbym akordeon zupełnie bez napisu, niż z tego typu napisem, ale tak jak już pisałem jest to kwestia gustu.

Offline Andrea Martelli

• VIP
[brawo] Dokładnie naklejeczki do wyboru do koloru :) jak przyklejać to oryginalne logo i napisy i wtedy jest z klasą  i ma wygląd i smak-'' typu Jacie ale fajny'',a nie koniecznie takie bo to troszkę wygląda  jak.....nie  będę kończył... :) można znaleźć producenta ściągnąć sobie wzór logo i emblematów wydrukować i dać do zakładu gdzie robią literki przyklejane za 30 zł zrobią w oryginale i po temacie..i będzie wtedy ''Jacie ale Fajny..akordeon""
« Ostatnia zmiana: 26 lis 2015, 22:29 wysłana przez Andrea Martelli »

Offline marek1

Taki "se"akordeonik do gry biesiadnej,po kielichu i przy ognisku,w każdym razie lepszy od"wielobasowego"małysza.Miałem takich sporo,chodzi o to -myślę-,że gruntowa,dokładna naprawa przekroczyła by pewnie wartość instrumentu i wtedy ekonomia bierze w łeb.

Offline szkodnicus

Po za tym nie mieszkam w Polsce dorabianie emblematow w Polsce,  to dodatkowy czas I przesylki. Moze kiedys poszukam takiej firmy