| Temat / Zaczęty przez | Odp. / Wyś. | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Zestaw do nagrywania w stereo (Forumowicza mt777)
Zaczęty przez mt777 |
1 Odpowiedzi
856 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
Mikrofony bezprzewodowe do telefonu
Zaczęty przez mikrus12 |
4 Odpowiedzi
563 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
Rejestrator dźwięku Zoom H1n
Zaczęty przez aleq37 |
7 Odpowiedzi
10992 Wyświetleń |
od PawełPiotrJurczyk |
|
|
Karta dźwiękowa na USB
Zaczęty przez Anonimowy Akordeonista « 1 2 » |
15 Odpowiedzi
13219 Wyświetleń |
od Leszek |
|
|
Nagrywanie keyboardu
Zaczęty przez Leszek |
7 Odpowiedzi
4380 Wyświetleń |
od Leszek |
|
|
Mikrofon JTS CX-516
Zaczęty przez Inkwizytor |
2 Odpowiedzi
3368 Wyświetleń |
od Inkwizytor |
|
|
5 Odpowiedzi
3510 Wyświetleń |
od Inkwizytor |
|
|
|
Sprzęt do grania na żywo z pogłosem
Zaczęty przez Kazimierz |
5 Odpowiedzi
4148 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
Test mikrofonów do akordeonu, na gęsiej szyjce
Zaczęty przez Accordion |
10 Odpowiedzi
10216 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
4 Odpowiedzi
3010 Wyświetleń |
od Harmonista |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2435 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
|
Ukrycie przez YouTube licznika łapek w dół
Zaczęty przez Marcel |
9 Odpowiedzi
5233 Wyświetleń |
od Arkadiusz |
|
|
1 Odpowiedzi
4427 Wyświetleń |
od Marcel |
|
|
|
Jak wgrać mp3 na YouTube
Zaczęty przez maz63 |
2 Odpowiedzi
7138 Wyświetleń |
od maz63 |
|
|
Jak zrobić filmik z "bliźniakiem", "klonem"? (filmiki wielościeżkowe)
Zaczęty przez Acco Czest « 1 2 » |
18 Odpowiedzi
16377 Wyświetleń |
od emeryt |
|
|
0 Odpowiedzi
3004 Wyświetleń |
od Marcel |
|
|
|
Jak i czym nagrywacie swoje filmiki?
Zaczęty przez fastowiusz « 1 2 3 » |
35 Odpowiedzi
40660 Wyświetleń |
od Kasparov |
|
|
System midi; to chyba jakaś nakładka?
Zaczęty przez aszeluk |
3 Odpowiedzi
6260 Wyświetleń |
od aszeluk |
|
|
46 Odpowiedzi
56817 Wyświetleń |
od Marcel |
|
|
|
6 Odpowiedzi
6787 Wyświetleń |
od guralband |
|
|
|
1 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń |
od Dolce |
|
|
|
Przystawka do akordeonu i kabel 1x stereo -> 2x mono
Zaczęty przez SamMuz |
4 Odpowiedzi
5437 Wyświetleń |
od SamMuz |
|
|
0 Odpowiedzi
5893 Wyświetleń |
od Marcel |
|
|
|
1 Odpowiedzi
10582 Wyświetleń |
od Marcel |
|
|
|
0 Odpowiedzi
4342 Wyświetleń |
od Marcel |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 30 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta