Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Forum Akordeonowe
»
Off-topic
»
Fujarka :)
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Fujarka :) (Przeczytany 3354 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Voiko
VIP
Wiadomości: 1772
Skąd: małopolskie
Fujarka :)
« 11 paź 2014, 16:39 »
nudziło mi się ostatnio, więc poczyniłem taką fujarkę
nic wielkiego, ale zabawa przednia...
https://www.youtube.com/watch?v=_X1qbXv2XmM
«
Ostatnia zmiana: 11 paź 2014, 17:24 wysłana przez Voiko
»
Zapisane
Marcel
Administrator
Wiadomości: 7899
Odp: Fujarka :)
«
Odpowiedź #1
, 12 paź 2014, 18:49 »
Jak ustaliłeś odległości i średnicę dziurek?
Zapisane
Voiko
VIP
Wiadomości: 1772
Skąd: małopolskie
Odp: Fujarka :)
«
Odpowiedź #2
, 12 paź 2014, 19:48 »
sugerowałem się danymi z tego filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=xS_B8XnPvQo
, jest to pierwsza taka fujarka wykonana prze zemnie, więc jakieś niedociągnięcia są, ale planuje jeszcze coś podziałać w tym kierunku
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Forum Akordeonowe
»
Off-topic
»
Fujarka :)