0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nagralem kawalek ktory sie powtarza. Nie pamietam jak bylo dalej. W sumie jak nikt tego nie skojarzy to nie ma problemu , az tak wazne to dla mnie nie jest.https://youtu.be/WaOQW5Bau7w