0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marcel jest sukcesem i dobrym administratorem
... a członkowie są dobrymi członkami.
A ja będę na tym bazował przez najbliższe lata: Cytat: Murathan w 30 paź 2015, 03:54... a członkowie są dobrymi członkami.