Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pawelp1320

Strony: [1]
1
Czy w 96 nie brakuje wam czasami klawiszy gdy wykonujecie jakieś utwory? I czy te 5 registrów mocno ogranicza "akompaniament"? Przy 11 mamy większy wybór a przy 5 boję się że nie będzie takiego który podpasuje pod wybrany utwór. Czy w 96 nie ma tak że przy graniu melodii brakuje jakiegoś odpowiedniego basu który znajduje się w 120? Wiem że pytania takie może nie za mądre ale jako początkującego właśnie to mnie zainteresowało.

2
Na początku chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich akordeonistów. Zawsze chciałem grać na akordeonie ale jakoś się to odwlekało, ale w końcu postawiłem sobie to za cel i będę starał się go wykonać. Zastanawiam się od jakiegoś czasu o kupnie tego pierwszego akordeonu. Ale wolę poradzić się was aby nie wepchać się na jakiś chiński bubel. Mam 18 lat, 175 cm wzrostu i chciałbym aby akordeon służył mi głównie do melodii biesiadnych i ludowych w których mimo zdziwienia innych mam zamiłowanie. Oglądałem wiele aukcji ale jest ich tyle że oczopląsu można dostać (szczególnie gdy ktoś jest zielonkawy w tym temacie  ;) ). Wiem jakie są ceny, jednak ja nie dysponuję takim budżetem i chciałbym na początek coś poczciwego w cenie 500-600 zł. Wiem że w tej cenie nie ma co szukać pereł ale oglądałem np. takie: Kujawiak, Victoria, Carmen i różne Weltmeistry. Byłbym wdzięczny za nakierowanie mnie na konkretny typ abym nie żałował. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Strony: [1]