Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mateusz Dzietczyk

Strony: [1]
1
Identyfikacja i wycena / Scandalli Brevetto 120B Musette
« dnia: 06 paź 2018, 16:35 »
Cześć.
Piszę do was z wielką prośbą,ostatnio pojawił się w mojej okolicy ten oto akordeon.
Właściciel chce za to złoto AŻ 5400 zł nie opuszczając nawet 1zł.
Czy gra faktycznie jest warta tego? Kilka miesięcy temu ten sam akordeon kosztował 4400,a nie ma drugiego takiego na całym olx więc ciężko mi rozsądnie wycenić całość.
(Właściciel podnosi cene względem Niemieckich stawek-co jest dziwne bo żyjemy w Polsce)
Drugim aspektem jest to,że pewien Pan strasznie mi odradza zakup go tłumacząc,że to zwykły chiński szmelc i powoli robie się głupiutki.

Tu wrzucam wam link do aukcji:
https://www.olx.pl/oferta/akordeon-scandalli-musette-jak-nowy-CID751-IDwzZij.html#26e8b015ba

https://i.imgur.com/Bt1fXYx.jpg

2
Powitania / Mateusz Dzietczyk
« dnia: 12 maj 2018, 20:33 »
Cześć wszystkim. Nazywam się Mateusz,mam 21 lat. Mieszkam na podlasiu,nieopodal Dąbrowy Białostockiej i Lipska. Gram na akordeonie od ok 2 lat,pogrywam również na gitarze. W ostatnim czasie pojawił się saksofon,jednak astma nie pozwala na grę na tym instrumencie. Więc saksofon trafił pod młotek i czeka na nowego właściciela. Chętnie poznam kogoś z okolic do wspólnego grajkowania.  [akordeon] [toast]

3
Posiadam na sprzedaż prawdziwego rodzynka jakim jest akordeon marki Hess. Instrument jest zachowany w perfekcyjnym stanie. Piękie stroi, miech jest w 100 % szczelny. Brzmi bardzo głośno i czysto. Zawsze gdy grywam, ludzie nie mogą nadziwić się jak piękne brzmienie ma akordeon. Jest to bardzo wiekowy sprzęt,gdyż ma ok 100 lat, mimo to stan jest idealny. Twardy, oryginalny futerał w komplecie. Cena 2200 do negocjacji.
Możliwa zamiana na Hohnera Verdi V (musette)-mogę dopłacić dość dobrze za zadbany egzemplarz.

Strony: [1]