Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Wito

Strony: [1]
1
Witam szanowne grono.
Mam pytanie do szanownych Państwa, czy jest wśród Nas ktoś kto mógłby udzielić mi kilku lekcji gry na akordeonie klawiszowym? Mój problem polega na tym że doszedłem do takiego momentu w którym czuje się jakby zawieszony, zero postępów. Ponieważ jestem samoukiem wiem że nic nowego już nie wymyślę odnośnie np. palcowania i potrzebne jest wsparcie. Jeśli jest ktoś kto mógłby pomóc to chętnie nawiążę współpracę. Dodam że próbowałem poszukać nauczyciela z ogłoszeń, ale chyba mają ogrom pracy bo nikt nie oddzwonił.
Pozdrawiam  [toast] Witold

2
Powitania / Wito
« dnia: 30 wrz 2021, 01:58 »
Dzień dobry.
Dziękuję za przyjęcie mnie do tak wspaniałego grona  muzyków grających na pięknym instrumencie jakim jest   [akordeon].  Mam na imię Witek mieszkam we Wrocławiu wiek 61 lat czyli jakby powiedział to poeta jestem nadszarpnięty zębem czasu. Obserwując Państwa forum oczywiście jako gość usłyszałem wielu wspaniałych muzyków, piękne wykonania różnych utworów, jestem pod wrażeniem wow super. Jest jeszcze jeden szczegół który zwrócił moją uwagę a mianowicie to że są tu młodzi wspaniali akordeoniści grający na bardzo wysokim poziomie. Teraz pewnie wypadało by powiedzieć o moim graniu i to jest ten najgorszy moment ale mus to mus. Jestem samoukiem gram głównie ze słuchu i stwierdzam samokrytycznie po wysłuchaniu na forum wielu nagrań no to  moja  technika gry słabiutko. Oczywiście forum to nie wyścigi kto gra lepiej kto gorzej i Bogu dzięki , atmosfera jest fajna i to jest najważniejsze. Rozpisałem się dlatego podziękuję jeszcze raz za przyjęcie i kończę życzą Państwu wszystkiego dobrego i wspaniałego wykonania każdego utworu który w marzeniach chcielibyście pięknie zagrać. 

Strony: [1]