Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - JarekF

Strony: [1]
2
Kupię galeryjkę do Weltmeistera Stella 96 basów z pięcioma registrami. Jakby była czarna to szczyt marzeń  ;).

3
Nagrania i filmiki akordeonowe / Miljacka
« dnia: 07 paź 2023, 02:19 »
Muzyka rodem z Bałkanów. Miłego oglądania i słuchania:

Zeljko Joksimovic - Miljacka
https://youtu.be/HHJl_ImzuEs?si=UIR8JikG5YgBqGgf

4
Witam.
Posiadam akordeon jak w tytule. Jakiś pseudomechanik wymontował z niego płytę registrowa z mechanizmem przełączającym. Stan wizualny akordeonu i miech jest bardzo dobry. Na tą chwilę uszczelniłem glosnice i akordeon gra czterema głosami. Niestety nie mam możliwości wykorzystania wszystkich walorów instrumentu.
Poszukuję płytę registrowa z żaluzjami oraz mechanizm. Liczę się z możliwością dorobienia tych części ( precyzyjna frezarka, lub druk 3D), tylko potrzebowałbym jakiś plan wymiarowy, zdjęcia. A może ktoś wie gdzie dokupić brakujące mi części ? Może ktoś ma te części z rozbiórki ?
Czy możecie pomóc ?

5
Powitania / JarekF
« dnia: 06 paź 2023, 19:40 »
Witam wszystkich.
Jak przystało w dobrym obyczaju gdy wchodzi się do kogoś do domu należy się przywitać. Więc to czynię.
Krótko o sobie : Pochodzę z Końskich woj. Świętokrzyskie, od 1986 roku zamieszkiwałem na Wybrzeżu, a od 2006 w Wielkiej Brytanii. Rocznik 1966, dawno temu ukończona Szkoła Muzyczna I stopnia, służba wojskowa w orkiestrze wojskowej. Gram na akordeonie (nie zawodowo).

Strony: [1]