Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MacMic

Strony: [1]
1
Dzięki za info, jeszcze jakiś pomysł komuś przychodzi do głowy?

2
Pytanie, jak w temacie - da się włożyć guziki basowe (akordowe) bez wyciągnięcia płyty? Wyciągnąłem do czyszczenia, wyszły bez problemów (te 4 rzędy), ale jak to włożyć teraz,zeby nie powyginac wszystkiego... Macie jakieś sprawdzone patenty?

3
No i walczę. Teraz pytanie - macie jakiś patent na przetkanie tych metalowych "pręcikow", które przechodzą przez długość klawisza? Ciężko jest trafić w te otwory, od spodu bardzo cięzko jest ustawić prawidłowo ten popychacz regestry....

4
Dzięki, będę walczył 🙂

5
Te cały aparat regestrów jest wklejony, czy po prostu po rozkręceniu od środka wychodzi?

6
A jak wymienić cały mechanizm regestrów basowych - Weltmeister Stella 96? Ewentualnie, jak wymienić jeden klawisz (regestru), który jest pęknięty?

7
Identyfikacja i wycena / Odp: Weltmeister Stella 120
« dnia: 02 sty 2024, 23:13 »
Faktycznie 2x96, czyli pewnie poniżej tysiaka nawet, jeśli do remontu. Co za czasy, ja mam 50 lat, uczyłem się 40 lat temu na Victorii, a nie było stać rodziców na weltka
... Teraz w sumie śmieszna kasa...

8
Identyfikacja i wycena / Odp: Weltmeister Stella 120
« dnia: 28 gru 2023, 01:24 »
Sprawdzałem, przedział 1000-3000... Ciężko ocenić ze zdjęć, to fakt. Dzięki za odzew w każdym razie.

9
Identyfikacja i wycena / Odp: Weltmeister Stella 120
« dnia: 27 gru 2023, 21:41 »
Hmm... No widać ślady używania, pytanie, czy faktycznie technicznie jest ok... Gdyby było, to ile takie coś warte?

10
Identyfikacja i wycena / Weltmeister Stella 120
« dnia: 27 gru 2023, 19:11 »
Takie Stelle, jak na foto, w dobrym stanie technicznym (prawdopodobnie), na ile można wycenić?

11
Dzięki za sygnał, niestety nie widzę możliwości regulacji, jaką opisujesz-regulacja na osi zasuwki. Jedynie gięcie grubszych elementów chyba zostaje.

12
Dzień dobry wszystkim akordeonistom:) Pytanie następujące: przy przełączaniu jednego z regestrów w Victorii nie przesuwa się do końca zasuwka przykrywająca jeden rząd głosów. Sama "kurtyna" przesuwa się luźno. Popychacze w tej plastikowej osłonie proste. Trochę jakby przestawienie regestru nie do końca przesuwało to podstawowe ramię, które dalej przestawia już sam popychacz.

Strony: [1]