Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pawelsax

Strony: [1]
1
Nie ma się czego złapać każdy stroik odstrojony jak sam chce nawet środkowa głośnica.

2
Panie Dzidku w którym miejscu odstrajać lub dostrajać wiem, że trzeba wymyć usunąć naloty oraz wymienić języczki naczytałem się o tym  (mam mały patent na czyszczenie myjka ultradźwiękowa) zanim zacznę coś robić ze strojem wszystko będzie uzupełnione. Pytanie tylko czy te nacięte głosy będzie trzeba odstroić a resztę na czysto?

3
Podpisałem głosy nacinane (znaczone) pewnie to te odstrojone nacięcie jest na srodku płytki głosowej od góry.
Naczytałem się wiele na Polskich forach, co do metody,czym,czyszczenia,woskowania to jest nie problem chodzi mi tylko o strojenie współbrzmiacych głosów czyli które na 0 i które odstroić lub niedostoić i ile?
chciałbym aby instrument brzmiał głośno a jednocześnie w miarę głęboko nie lubię strasznie ostrego brzmienia.
Jak ktoś mógłby narysować, dopisać do mojego zdjęcia ze strojnicami zaznaczając nap. w paincie to będę wdzięczny.
4
Panie Dzidku narysowałem jak się układają głosy narazie dzieki.

5
Naprawa akordeonów / Włoski akordeon SOPRANI, strojenie?
« dnia: 05 sty 2015, 22:57 »
Witam ponownie, trafił mis się Włoski soprani 120B 3 chórowy lecz głosy ma rozstrojone że aż uszy puchną
chcę go nastroić (zaraz pewnie będzie mowa że oddać do fachowca itp.) jasne ale ja chce sam lubię wyzwania i czerpanie z nich dodatkowej wiedzy. Co do wiedzy muzycznej to takową posiadam proszę wiec o pomoc forumowiczów co do zasady wystrojenia głośnic: 3 głośnice środkowa z ruchomym mechanizmem zmiany barwy, które głośnice
(głosy) trzeba odstroić i ile centów  zwężania odsrtojenia  maja włoskie soprani a którą głosnice stroić na czysto, mile widziane było by rozrysowanie takiego schematu . Pozdrawiam

6
Off-topic / Odp: Uwaga na oszustów, okazje i zaliczki
« dnia: 15 gru 2014, 22:42 »
Podaję dane tego złodzieja na bank fałszywe :
571140###########212932392
Sebastain U###dowski
ul Kal###a 5#
Gubin 66-6##

7
Off-topic / Odp: Uwaga na oszustów, okazje i zaliczki
« dnia: 15 gru 2014, 02:53 »
Witam, podzielę się z wami moją historią znalazłem okazję na olx.pl na której był wystawiony saksofon cena tego modelu waha się od 10 tysięcy wzwyż natomiast  na aukcji była okazyjna tylko 3 tysiące wiec dzwonię do sprzedającego odebrał odpowiada że niby dostał od rodziny nie zna się itp. I Jaki byłem głupi :( wpłaciłem mu na konto pieniądze i kontakt się urwał oczywiście podał dane do wpłaty z którymi poszedłem na policję ale co z tego nie znaleziono sprawcy. Za jakiś czas przyszło pismo z policji że ktoś został tak samo oszukany kupił zegarek za ładne pieniądze i jak sobie później przypomniałem był w tedy na jego aukcji później przeglądałem podobne ogłoszenia i znalazłem,  były inne dane tez niekompletny nr telefonu napisałem do niego ze jestem zainteresowany proszę o nr konta i tu :o podaje takie samo na które ja dokonałem przelewu zgłosiłem wszystko na policje, portal olx.pl ale dupa z tego, co oni mogą takie jest ich tłumaczenie.
Także ostrzegam!!!!!! A jeśli ktoś znajdzie podobne ogłoszenia i ten pajac poda nr konta proszę o informacje.Pozdrawiam całe forum.

Strony: [1]