Autor Wątek: Kujawiak "Czerwone korale", J. Kozłowski  (Przeczytany 3333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jurek_klodzko1

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 4454
  • Skąd: Wielisławskie Czworaki

Offline Kumar

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 951
    • Kumarowaty
  • Skąd: Brzozówka, mazowieckie
Odp: Kujawiak "Czerwone korale", J. Kozłowski
« Odpowiedź #1, 04 cze 2015, 21:47 »
Bardzo lubię tego kujawiaka. Też go kiedyś często grałem. Wykon mi się podoba, molestuję rypita!

Offline twardziel

  • ****
  • Wiadomości: 497
  • Skąd: mazowieckie
Odp: Kujawiak "Czerwone korale", J. Kozłowski
« Odpowiedź #2, 05 cze 2015, 08:12 »
Fajnie zagrane, brawo [brawo] [brawo] [brawo]

Offline Vermin

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kujawiak "Czerwone korale", J. Kozłowski
« Odpowiedź #3, 19 sty 2026, 19:59 »
Heh właśnie ten utwór ćwiczę i na yt znalazłem filmik chyba najlepsze wykonanie 8), a tu się okazuje, że to użytkownik z forum. Bardzo fajnie zagrane  [piwo]

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to