Bardzo przyjemny walc, dość długi, rozbudowany ale świetnie się słucha. Super, że go wyszukałeś. Słychać że sprawia Ci przyjemność granie tego walczyka. Fajne wykonanie, czy ten register to bym się zastanawiał ale w końcu to kwestia gustu muzycznego. Jednym słowem - szacunek.
![brawo [brawo]](https://forum.akordeonowe.pl/Smileys/default/brawo.gif)