Forum Akordeonowe
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
W obecnym wątku
W obecnym dziale
Na całym forum
Na całym forum, z Google
Strona główna
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Akordeonowe
»
Utwór wyzwanie
»
Utwór wyzwanie
»
Propozycje nowych utworów
»
"Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: "Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz" (Przeczytany 5819 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marcel
Administrator
Wiadomości: 7899
"Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"
« 07 wrz 2021, 19:44 »
"
Zapada zmrok
" / "
Panience na dobranoc
"
Nuty
https://www.franzdorfer.com/N/Zapada%20zmrok%20-%20Partitur-C.pdf
https://liturgia.wiara.pl/files/old/liturgia.wiara.pl/elementy/spiewnik_maryjne/zapada_zmrok.pdf
Przykładowe wykonanie
Marlena Hadamiec
https://youtu.be/ERn5MyKaWno
Zapisane
Leszek
VIP
Wiadomości: 1985
Skąd: śląskie, Hiszpania
Odp: "Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"
«
Odpowiedź #1
, 07 wrz 2021, 20:47 »
Fajne wykonanie
Znałem to w trochę innej wersji
Bajeranty - "Zarzucę Płaszcz"
https://youtu.be/ZLv3bvSpcsg
Zapisane
omenitos
Wiadomości: 3
Skąd: Małopolska
Odp: "Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"
«
Odpowiedź #2
, 17 sty 2026, 21:13 »
Podrzucam wam nagranie piosenki której ostatnio się nauczyłem może cos mi doradzicie. Pozdrawiam serdecznie
https://www.youtube.com/watch?v=K1JrXXZ1bVo
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Forum Akordeonowe
»
Utwór wyzwanie
»
Utwór wyzwanie
»
Propozycje nowych utworów
»
"Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"