Autor Wątek: "Zapada mrok" / "Panience na dobranoc" / "Zarzucę płaszcz"  (Przeczytany 5819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Leszek

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1985
  • Skąd: śląskie, Hiszpania
Fajne wykonanie  :)  [brawo]

Znałem to w trochę innej wersji  ;)

Bajeranty - "Zarzucę Płaszcz"
https://youtu.be/ZLv3bvSpcsg

Offline omenitos

  • *
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Małopolska
Podrzucam wam nagranie piosenki której ostatnio się nauczyłem może cos mi doradzicie. Pozdrawiam serdecznie :)

https://www.youtube.com/watch?v=K1JrXXZ1bVo

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to