Autor Wątek: Happy Day in Paris / "Traditionnel musette" (komp.: M. & R. Larcange, Pierric)  (Przeczytany 6017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akordbegin

  • *
  • Wiadomości: 17
  • Skąd: Nowy Sącz
Witam forumowiczów, czy ma ktoś może nutki albo wie gdzie szukać do utworu "Happy day in Paris"?

Link do utworu: https://youtu.be/wgNPCKuX9ds

Offline Marcel

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7899
Kompozytorami tego utworu są Maurice Larcange, Roger Larcange, Jean-Claude Pierric. Utwór można również znaleźć pod nazwą "Traditionnel musette" https://youtu.be/V-2irUUpLZA

Uzupełniłem te informacje w tytule wątku.

Odnośnie nut - wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość.


Wykonanie Giuseppe Romano
https://youtu.be/mi_t1Z6K2Do?t=12s

Offline Akordbegin

  • *
  • Wiadomości: 17
  • Skąd: Nowy Sącz
Dziękuję serdecznie za taki odzew ;)

Offline Andrea Martelli

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Skąd: Bydgoszcz-Warszawa

Offline Pedros

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1362
    • Mój kanał na YT
  • Skąd: Kujawy
Niby klasyk, a na forum nie ma nagrań forumowiczów...
Wrzucę swoje  8)

https://youtu.be/8ojLmXDpTqs

Offline Arkadiusz

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Skąd: Wrocław
Pedros, przeniosłeś mnie swoją grą do Paryża i zrobiłeś mi faktycznie "szczęśliwy dzień". Znakomicie zagrane, warto posłuchać na dużych kolumnach, rewelacja.  [brawo] [brawo] [brawo]

Offline maz63

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 959
  • Skąd: świętokrzyskie
Super, naprawdę. Kawał dobrej muzyki  [akordeon]
Pedrosa wykonań nie potrzeba chwalić. Jedyne co trzeba to  [toast]

Offline Pedros

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1362
    • Mój kanał na YT
  • Skąd: Kujawy
Dziękuję - miło mi, że podobało się moje granie  [akordeon]

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to