Autor Wątek: The Girl from Ipanema  (Przeczytany 7286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andrea Martelli

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Skąd: Bydgoszcz-Warszawa
The Girl from Ipanema
« 08 lut 2017, 00:17 »
 :) Tu następny fajny i znany standard "Girl From Ipanema" na akordeon przepięknie zagrany  :)

Vlada Panović
https://youtu.be/AvgnJk0S8sA
« Ostatnia zmiana: 08 lut 2017, 00:20 wysłana przez Andrea Martelli »

Offline Marcel

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7899
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #1, 11 lut 2017, 15:18 »
Johnny Meyer - w spokojniejszym tempie
https://youtu.be/JKGzzE_nX2k

Johnny Smith - na gitarowo
https://youtu.be/fj6IWKoG18I

Estevão Ewald
https://youtu.be/ptROStoAURk?t=12

New Mussette - z odrobiną gypsy jazzu
https://youtu.be/WFQNP7_L8kk

Offline yanco

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 632
  • Skąd: Silesia
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #2, 29 gru 2020, 21:26 »
na spontanie (prawie a vista, doćwiczę do Sylwestra, choć pewnie będą inne spontany)
kompozycja Antonio Carlosa Jobima w aranżacji Arrigo Tomasi

https://drive.google.com/file/d/1wzS6AfjCVeAPl0WadrYqclfNC6c__dhS/view?usp=sharing

Offline guralband

  • VIP Złota Rączka
  • *****
  • Wiadomości: 1258
  • Skąd: lubuskie
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #3, 29 gru 2020, 21:41 »
Z podkładu wywal ścieżkę nr 4 ( z linią melodyczną) [piwo]

Offline yanco

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 632
  • Skąd: Silesia
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #4, 29 gru 2020, 21:49 »
hm..znaczy to co zagrałem, podkład jest mp3 spłaszczony, nie wytnę wibrafonu... w nim jest prymka, taki magik nie jestem, albo się uda coś nagrać albo nie:) spontan... jakieś 3h od otwarcia tematu

Offline Leszek

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1985
  • Skąd: śląskie, Hiszpania
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #5, 30 gru 2020, 05:41 »
Yanco, brawo  [brawo] [brawo] [brawo] świetny wykon  [piwo] [akordeon]
Bardzo lubię słuchać twoich nagrań choć przyznam, że brakuje mi trochę wizji  ;)

Offline yanco

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 632
  • Skąd: Silesia
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #6, 30 gru 2020, 06:32 »
dzięki guralband, Leszek, takie granie na spontanie:), z wizją ciągle mam problem, filmowanie telefonem (jaki by nie był - co ostatnio ćwiczyłem przy kolędzie z iPhonem 7) w dodatku kiedy jestem sam, to koszmar, ani jakość ani sprawność, rozglądam się za jakimś przyjaznym i praktycznym rozwiązaniem.

Offline Pedros

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1362
    • Mój kanał na YT
  • Skąd: Kujawy
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #7, 02 paź 2025, 09:54 »
Dorzucę swoje nagranie tego przyjemnego tematu:

https://youtu.be/qKfXXEgKABA?si=UaS3ZU8vwjbZpesU

Offline Arkadiusz

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Skąd: Wrocław
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #8, 05 paź 2025, 18:12 »
Klasyka gatunku, jazz bossa jak żywa i delikatność głosu Astrud Gilberto odwzorowana referencyjnie. Basowanie zszyte z melodią po prostu świetnie. Brawo Pedros. Jakoś mało Cię ostatnio, a szkoda.... :) [brawo]

Offline Pedros

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1362
    • Mój kanał na YT
  • Skąd: Kujawy
Odp: The Girl from Ipanema
« Odpowiedź #9, 05 paź 2025, 20:34 »
Bardzo dziękuję. Nadal prezentuję swoje kolejne nagrania na YT i zapraszam na mój kanał :)


 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to