Dzień dobry Cześć

Jakiś czas temu byłem gorąco zainteresowany porównaniem Weltmeistra S4 i trochę większego Weltmeistra S5. Jestem niesamowicie ciekawy waszych opini na temat obu modeli.
Specjalnie z myślą o takich jak ja (ciekawych jak oba brzmią w tych samych warunkach ), nagrałem porównanie brzmienia moich egzemplarzy
https://youtu.be/4YwDWuGFmQcChętnie poczytam w tym wątku o sprawach technicznych, wnętrzu instrumentów

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji
