Starsze modele "Amigo" pojawiają się z różnymi galeryjkami.
Czy jest jakaś chronologia w ich używaniu i coś było przed czymś czy montowano jak leci i nie ma to żadnego znaczenia?
Czy wiadomo od kiedy produkowane były "Amigo" oraz ile fabryka wypuszczała ich rocznie?

Weltmeister Amigo - ogólna dyskusja, opinie itd.
