Tak się zastanawiam nad wielkością; victoria ma 20 klawiszy białych po 19mm i mierzy 410mm na wysokości, a 120 stella ma 24 klawisze białe, według tego by to było o 8cm w górę, niby wiele nie więcej, ale jak przykładam miarę do viktori z +8cm to wydaje się być spory
Licząc klawisze białe z pierwszego posta, to ma 22szt. chyba będzie lepiej tę 120-ę
Co do naprawy, wiem zawsze coś jest nie tak, nabyłem już małe doświadczenie w naprawie victoii.
a dokładnie taka sama 120 stella też będzie datowana na ten rocznik 80 ? bo już pisałem do sprzedawcy i odpisał mi że nie ma na niej nic datowane. hmmm, nie dawali tabliczek ? to PL acc ma fabryczną tabliczkę, "lepsza" firma.