Autor Wątek: Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy  (Przeczytany 15567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Accordion

  • Serwisant Akordeonów
  • *****
  • Wiadomości: 500
  • Skąd: Krosno
https://i.imgur.com/ehtBHWg.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/5qgyYnL.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/2ZRIYhw.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/VmpWZdK.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/gcTE2sA.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/FHLzi9j.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/t19Va3u.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/4Qi5PUr.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/tEINiV1.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/qINKLH6.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy


https://i.imgur.com/NeIYtqt.jpg
Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy




Powiązane: Weltmeister supita B, 185 basów, klawiszowy

Offline Marcel

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 7899
Odp: Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy
« Odpowiedź #1, 24 wrz 2014, 23:05 »
Dzięki za kolejne świetne zdjęcia :)

Offline Adam56

  • *
  • Wiadomości: 7
  • Skąd: Skarżysko-Kamienna
Odp: Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy
« Odpowiedź #2, 04 sty 2015, 16:08 »
Bardzo ładnie utrzymana Supita, chociaż widać, że po remoncie (miech-kaliko włoskie).
Ciekawy jestem ile waży to cacko i czy jeszcze ktoś gra na tych barytonach skoro powszechne są akordeony z konwertorem.

Offline Jurek_klodzko1

  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 4454
  • Skąd: Wielisławskie Czworaki

Offline Petrox

  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Weltmeister supita B, 185 basów, guzikowy
« Odpowiedź #4, 20 cze 2025, 14:48 »
Takie pytanko, bo szukałem już wiele i nie znalazłem.
Czy ktoś wie, ile dźwięków i guzików jest w dyszkancie tego modelu?
A przy okazji też jaką ten instrument ma skalę, bo to chyba nie jest standard, znaczy różnie bywa w modelach akordeonów guzikowych, z tego co udało mi się rozeznać.

PS. Obecnie gram sobie na klawiszowym, ale kusi mnie przesiadka na guziki, tym bardziej na guziki i barytony, a takie instrumenty bez konwertera, a z barytonami są jeszcze w miarę atrakcyjne cenowo.

Pozdrawiam

 


Postaw kawę dla Forum Akordeonowe na buycoffee.to