0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Witam takie pytanko dlaczego głosy największe po stronie basowej są zamontowane nitami w górę a nie tak jak standardowo do dołu?Pozdrawiam
Mam pytanie. Czy da się wzrokowo ocenić ile razy był strojony instrument i jak dużo jeszcze stroików zostało? Stroi się piłując języczki a więc ubywa ich z każdym strojeniem. Da się to wzrokowo ocenić? Czy to tylko specjalista pozna?