Crucer ![brawo [brawo]](https://forum.akordeonowe.pl/Smileys/default/brawo.gif)
i gratulacje z zakupu.
Numer seryjny 17149 to lata '90 produkcji.
Ciekawostką jest fakt, iż na korpusach, galeryjce i listwie regestrów przy klawiaturze wybity jest cały numer a na głośnicach i we środku pomijana jest pierwsza cyfra. Tak samo jest pod osłoną korpusu.
Spotkałem się z tym już w kilku Supitach, które oglądałem.
Ja również w sobotę powiększyłem grono acc o Supite
![akordeon [akordeon]](https://forum.akordeonowe.pl/Smileys/default/akordeon.gif)